Privát - chystáte se na privát?
Anita

Anita

Diskrétní milenka Anita, Praha 3


Anita, 25 let, pracuje v privátu Diskrétní milenka Anita denně 08:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 728 316 020.

Ahoj, jmenuji se Anita, 24letá brunetka štíhlé, sportovní postavy. Jsem tu pro muže, který umí ocenit příjemný přístup a pohodové setkání beze spěchu v mém diskrétním soukromí, kde budeme pouze my dva.Mohu Ti nabídnout příjemnou společnost,mazlení,masáže,něžnou ale i vášnivější klasiku, lehkou dominanci nebo submisivitu,nápaditost, hravost. Vždy záleží na vzájemných sympatiích. Fantazii se meze nekladou, je možné zkusit vše, co bude lákat nás oba.Mojí podmínkou je pouze dodržování zásad bezpečnějšího sexu. Chci, abychom si společné chvíle, co nejlépe užili, proto nabízím pouze to, co mám opravdu ráda. Upřednostňuji zralejší,sympatické pohodáře. Pokud jsem Tě zaujala a respektuješ moje podmínky, ráda Tě poznám. Diskrétnost, příjemná atmosféra, svíčky, hezké er. prádlo a především zájem o Tvoji spokojenost samozřejmostí.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Anita - Diskrétní milenka Anita, Praha 3 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.