Privát - chystáte se na privát?
Zuzka

Zuzka

Zuzka privat, Praha 5


Zuzka, 46 let, pracuje v privátu Zuzka privat Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 728 627 505.

Macátá milfka tě ráda přivítá na hambaté hrátky. Prsa 5tky tě okouzlí a zároven i potěší, můžeš se v nich krásně porochnit. Přivítám jak zkušené hřebce tak i nezkušené zajíčky které proškolím. Lehčí SMko vítám a moc mě to baví, mám bičíky, důtky, rakosky a kvalitní pouta.Nějaké role, ty poníženy sluha já madam kterou musíš uspkojit, nebo můj žák? Mučení, trápení varlátek. Sexík s nadrženou samicí, kde ty máš při poloze já nahře ksichtík v mejch pětkách. Vše je možné dokonce i to nemožné. Orálek bez ti nabídnu a i si ho užiju. Nečekej a volej, potřebuji ukojit Své chutě na pořádném nemravovi.Možnost je i naprostého relaxu, nejdříve společné mydlení ve spršce na uvolněné těla. Nasledně masáž profesionální, kde promaíruji svalstvo a nezapomenutelná erotická masáž kterou jen tak někde nenajdeš. Masíruji každým kousekm svého těla jako štětcem po plátně patřičně nahřátým olejíčkem. Nenechavé prstíky se budou věnovat i tvému pokladu. Namasíruji tě speciální technikou skutěčného oddalování až budeš prosit abych tě konečně nechala uvolnit. Přijd se zaradovat na ženské, néééé křehulce. Zavolat můžeš i v případě, že bys chtěl (za kredit do mobilu) zkusit něco "pouze" po telefonu. Nemusíte se bát přijít u Mě se desinfikuje běžně po každém klientovi! Čistota nade vše :) Těším se na Tebe Nadržená Zuzka

Pro více ínformací navštivte prezentaci Zuzka - Zuzka privat, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.